Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Rodinné sídlo 35.219 m2, Pyšely, okr. Benešov

ObecPyšely
UliceNádražní
Povaha inzerátuprodej
Druh domurodinný dům
Dispozice domujiné dispozice
Podlahová plocha365 m²)
Velikost parcely35219 m²)
Materiál budovypanel
Stav nemovitostipřed rekonstrukcí
Vybavenost domunezařízeno
Druh umístěníklidná část obce
Poloha domusamostatný
Počet podlaží2
Sklep apod.ano, tento dům je podsklepen
Možnost parkovánídvougaráž
Energetická třídaE
Internetověřit dostupnost internetu

Upozornění pro realitní kanceláře: Tento inzerent si výslovně nepřeje být kontaktován zprostředkovateli. Respektujte prosím jeho rozhodnutí a kontaktujte ho pouze pokud jste koncoví zájemci!

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

Cena:

40 000 000 Kč

Popis:

Nabízíme vám ke koupi prostorné prvorepublikové rodinné sídlo od architekta Vladimíra Grégra na udržovaném zalesněném oploceném pozemku s parkovou úpravou na výjimečném místě. Poloha vily s dobrou dostupností centra městečka, velikost pozemku a sousední lesy zaručují klidné bydlení v dokonalém soukromí. Na pozemku o rozloze 35.219 m2 se nachází podsklepená patrová prvorepubliková vila se zastavěnou plochou 185 m2. Vila je připojena na veškeré sítě – elektrická energie, kanalizace, plyn, vodovod a studnu, je připravena na zahájení rekonstrukce (provedeny sondy konstrukcí ). Je k dispozici projekt na nové vnitřní uspořádání. Na pozemku u vily je venkovní bazén 44 m2 se zatahovací roletou, osvětlení zahrady, umělecká díla a sochy jsou citlivě zasazeny na mimořádném, dobře udržovaném pozemku s parkovou úpravou, v části pozemku je udržovaný les. Malebnost místa dokresluje žulou dlážděná příjezdová cesta od vstupní brány ke garážím a vile.

Na pozemku je citlivě umístěna stavba domu kde v přízemí jsou 3 garáže pro osobní vozy, nad nimi s vjezdem ze zahrady jsou 2 garáže v současnosti využívané pro zahradní techniku, dílna a garsoniéra pro správce se samostatným vchodem, sprchou a WC, tato samostatná stavba je vytápěna tepelným čerpadlem.

Další stavbou je v lesní části pozemku srub současným majitelem využívaný jako domek pro děti – další možné využití je letní ubytování pro hosty, nebo pro posezení s přáteli.(nejsou zavedeny sítě)

Příjezdová vrata jsou na elektrický pohon s dálkovým ovládáním, vila a garáže jsou elektronicky zabezpečeny.

Pyšely je jedno z nejhezčích městeček kolem Prahy s veškerou občanskou vybaveností včetně školy, školky, pošty a zdravotního střediska, 18ti jamkové golfové hřiště. Dosažitelnost Prahy je velmi dobrá – 30 km po dálnici D1 - 20 minut, nájezd je na jejím 21.km v Mirošovicích. Dobré vlakové spojení Praha – Benešov. Vilu vám rádi ukážeme po telefonické dohodě.

Bližší informace realitní kancelář pb vinca s.r.o. tel 602 690 251

Oblast inzerce:

Benešov

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

12565978

Počet zhlédnutí:

1 421 318x

Zhlédnutí detailu:

16 850x

Galerie TOP inzerátů - Rodinné domy, vily, chaty

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 992 725 inzerátů