Pronájem kanceláře 89 m2; Konviktská, Praha 1 - Staré Město

ObecPraha
UliceKonviktská
Povaha inzerátupronájem
Druh objektukomerční budovy, objekty
Účel nemovitostikanceláře, administrativní budovy a prostory
Stav nemovitostivelmi dobrý
Užitná plocha89 m²
Energetická třídaD
Internet

Upozornění pro realitní kanceláře: Tento inzerent si výslovně nepřeje být kontaktován zprostředkovateli. Respektujte prosím jeho rozhodnutí a kontaktujte ho pouze pokud jste koncoví zájemci!

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

Cena:

26 550 Kč

Popis: Ve výhradním zastoupení celého historického objektu KONVIKT /volné i další prostory o výměrách 57m2, 90m2, 122m2, 175m2, 153m2, 226m2/, nabízím atraktivní, reprezentativní kancelářské prostory přímo v centru Prahy 1 – Staré Město. Vstup do Konviktu z ulic Bartolomějská 11 nebo Konviktská 24. Prostory se nachází ve druhém patře o celkové ploše 89m2 a tvoří je tři až čtaři/čtvrtá je vytvořena z části chodby/ kanceláře a příslušenství (kuchyňka, dvě toalety a chodba). Okna jsou orientována do dvora, klidného nádvoří a z části do ulice Bartolomějské. Podlahové krytiny jsou dlažba a koberce / vymalování prostor a výměna koberce je po dohodě s vlastníky možná /. Prostory mají samostatný rozvod telefonních a PC sítí. V objektu je vlastní telefonní ústředna, 24-h bezpečnostní služba a kamerový systém. Na nádvoří je možnost pronájmu parkovací stání . Lokalita nabízí pohodlné pracovní prostředí s veškerou vybaveností v okolí. Jedná se o klidnou lokalitu v centru Prahy (metro, tramvaj Národní Třída). Prostory budou vždy nově upraveny na náklady Konviktu dle dohody: vymalování, podlahové krytiny, obklady, atd. Parkovací stání činí 3.790,-Kč/měs. + DPH.

Tento inzerát byl inzerentem pozastaven, což znamená, že v tuto chvíli ho není možné kontaktovat. Zpravidla to značí, že má vážného zájemce o své zboží nebo je jeho zboží v tuto chvíli nedostupné. Je dost možné, že inzerát ještě obnoví, takže může být rozumné si tuto stránku přidat do oblíbených a čas od času ji zkontrolovat.

Oblast inzerce:

Praha

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

13016678

Počet zhlédnutí:

86 333x

Zhlédnutí detailu:

1 129x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 041 940 inzerátů