Prodej objektu pro penzion s pivovarem

ObecŠtoky
Povaha inzerátuprodej
Druh objektukomerční budovy, objekty
Účel nemovitostipensiony
Stav nemovitostipřed rekonstrukcí
Užitná plocha2175 m²
Energetická třídaG
Internet

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

Cena:

neuvedeno

Popis:

Nabízíme k prodeji soubor budov v městyse Štoky v okrese Havlíčkův Brod, které jsou vhodné pro přebudování na menší pivovar s restaurací a ubytováním, ev. jako penzion a ustájení koní, vybudování jízdárny.

První budova je přízemní se sedlovou střechou pokrytou keramickou taškou. V této (pravé) části budovy je v přízemí dnes již nefunkční restaurace, v podkroví ubytovna o šesti pokojích, které je nutno dokončit. Každý pokoj má vlastní sociální zázemí (WC, sprchovací kout, umyvadlo). Levá část budovy je dvoupodlažní s valbovou střechou, krytina je z eternitový šindelů. V budově se nacházejí dva byty. V první budově vpravo byla v přízemí zavedena palírna. V budově vlevo je v přízemí zavedena kovárna – v současnosti pronajatá spolehlivému nájemci a garážové stání. Je zde projekt a stavební povolení na vybudování bytových jednotek v půdním prostoru. K těmto objektům je samostatný vjezd z hlavní komunikace.

Specifikace:

- Objekt s restaurací – 986 m2 zastavěná plocha a nádvoří

- Objekt s palírnou, byty a kovárnou - 1189 m2 zastavěná plocha a nádvoří

- K objektu náleží další pozemky o velikosti 2500 m2 a konírnu s pozemkem o celkové ploše 1022 m2 ( jsou součástí areálu)

- Objekt je ve stavu k rekonstrukci.

Budovy se nacházejí na dobře viditelném místě v centru městyse. Výhodou je vlastní vjezd do dvorního traktu, možnost zřízení venkovního posezení, vlastních parkovacích ploch a možnost spojení s využitím chovu koní. V areálu je k dispozici k prodeji velká konírna.

Cena je na dotaz.

Energetická náročnost budovy: G

Inzerent:Search Real
Telefon:777 200 147
Odpovědět na inzerát

Oblast inzerce:

Havlíčkův Brod

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

11531311

Počet zhlédnutí:

505 934x

Zhlédnutí detailu:

4 055x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 044 332 inzerátů