Prodej atypického loftového domu, Kamenice

ObecKamenice
Povaha inzerátuprodej
Druh domurodinný dům
Dispozice domu4+kk
Podlahová plocha180 m²)
Velikost parcely1017 m²)
Materiál budovycihla
Stav nemovitostivelmi dobrý
Druh umístěníklidná část obce
Poloha domusamostatný
Počet podlaží2
Možnost parkováníkryté parkovací stání
Energetická třídaG
Internetověřit dostupnost internetu

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

Cena:

neuvedeno

Popis:

Nabízíme k prodeji výjimečnou nemovitost – atypický loftový dům - ateliér v prostředí vzrostlé zeleně a v blízkosti lesa.

Dům se zastavěnou plochou 139 m2 stojící na svažitém pozemku je obklopen vzrostlými smrky a olšemi. Zahrada o velikosti 743 m2 je kompaktní, v anglickém stylu, takřka bezúdržbová včetně upraveného potoka, který domu dává při relaxaci výjimečnou atmosféru.

Součástí plochy jsou 2 parkovací stání a montovaná garáž umístěná na přilehlém pozemku před domem o velikosti 135m2.

Dům je dvoupodlažní, je koncipován jako otevřený ateliér s dispozicí 4+kk. Je svým pojetím velmi vzdušný a prostorný s obyvatelnou galerií a celoročně obyvatelnou zimní zahradou s průhledným skleněným stropem. Stropy jsou otevřené a vysoké, což domu i uživatelům dává pocit svěžesti a volnosti. Dům byl konstruován a stavěn dle energetických principů proudění energií a tak se v domě lze trvale nabíjet velmi pozitivní, zdravou energií. Celkem obyvatelná plocha interiéru je 180m2 včetně zimní zastřešené zahrady a galerie. Celkově je dům slunný a působí velmi harmonicky. Je velmi vhodný i pro soužití s domácími mazlíčky.

Vedle domu jsou 3 terasy o velikosti – dvě o velikosti 30 m2 a jedna o velikosti 25 m2, každá z nich je využitelná v jinou část dne. Terasy jsou koncipovány tak, aby umožňovali obyvatelům domu soukromí a klid na relaxaci i zábavu. Jsou vzájemně propojeny, buď schodištěm nebo dlážděným chodníkem. Prostor kolem domu je průchozí ze všech stran.

V dolní části zahrady je postaven dřevěný přístřešek pro vozidlo, jehož součástí je zahradní domek.

Pozemek je oplocen.

Obec Kamenice leží ve středočeském kraji v okrese Praha – východ, 20 km jihovýchodně od centra Prahy a 6 km od dálnice D1, sjezd Všechromy nebo 8 km na městský okruh, kde je velmi dobrá dostupnost na klíčové lokality Praha, Plzeň, Karlovy Vary, Brno.

V obci Kamenice je k dispozici veškerá občanská vybavenost (MŠ, ZŠ, lékárna, lékaři, kulturní a obchodní centrum, fitness studio, pošta a restaurace). Dům je velmi dobře dopravně dostupný - cesta autobusem na metro Budějovická trvá 38 minut, autem do Prahy 25 minut, na dálnici D1 10 minut a na rychlostní komunikaci R1 15 minut.

Obec Kamenice je pro svůj charakter a dostupnost velmi vyhledávanou lokalitou k bydlení.

Nachází se 1,5 km od zámku Štiřín, kde je golfové hřiště, dále je zde možnost chovu či využití koní k relaxaci, v zimě je možné běžkovat a v létě turistika, cykloturistika po stezkách, houbaření, nordic walking, kiting a podobně.

Dům, tak jak je koncipován, je vhodný pro otevřené osobnosti, umělce, pár nebo menší rodinu. Svým pojetím je pro každého, kdo hledá klid v přírodě, odpočinek, inspiraci, zdravý styl bydlení a pozitivní energii.

Vhodný pro každého, kdo je ochoten ocenit kouzlo místa a jeho výjimečnost.

Energetickou třídu G uvádíme z důvodů, že PENB je ve fázi přípravy.

Video k prodeji domu najdete zde:

https://youtu.be/xczDGkhKpmg

Více informací k nemovitosti a ceně na dotaz v RK

Inzerent:Search Real
Telefon:777 200 147
Odpovědět na inzerát

Oblast inzerce:

Praha - východ

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

11893477

Počet zhlédnutí:

434 678x

Zhlédnutí detailu:

3 288x

Galerie TOP inzerátů - Motocykly

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 005 668 inzerátů