Chata blízko Nové Cerekve na Pelhřimovsku

Povaha inzerátuprodej
Druh domuchata, rekr. objekt
Dispozice domu2+kk
Podlahová plocha60 m²
Velikost parcely744 m²
Materiál budovycihla
Stav nemovitostidobrý
Vybavenost domukompletně zařízeno
Druh umístěníklidná část obce
Poloha domusamostatný
Počet podlaží2
Možnost parkovánínekryté parkovací stání
Internet

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

Cena:

980 000 Kč

Popis:

Nabízíme Vám ve výhradním zastoupení majitelky kompletně zařízenou rekreační chatu s pozemky, bazénem a hřištěm v romantickém prostředí lesů plných hub a rybníků plných ryb ve Stanovicích.Stanovice jsou vesnice, část městyse Nová Cerekev v okrese Pelhřimov. Nachází se asi 2,5km na severovýchod od centra N. Cerekve, kraj: Vysočina Rekreační chata č. ev. 15 s příslušenstvím a pozemky parc. č.44, 622/25 a 622/38 situovaná v rekreační oblasti podél Statenického potoka,pozemky parc. č. 44, zastavěná plocha a parc. č. 622/25, ostatní plocha tvoří spolu se stavbou č. ev. 15 jednotný funkční celek. Na jižní straně od chaty je pozemek parc. č. 622/38, který je oddělen od jednotného funkčního celku komunikací ve vlastnictví Nové Cerekve. Pozemek parc. č.622/25 je mírně svažitý se sklonem k jihu a jsou na něm ovocné dřeviny.

Pozemek parc. č. 622/38 je rovinný, nejsou na něm trvalé porosty a je využíván jako sportoviště. Nemovitost má připojení na el. a vodovod, odpadní vody jsou svedeny do žumpy. Příjezd je po veřejné nezpevněné komunikaci.Venkovní úpravy zahrnují přípojku elektřiny a vody, žumpu, zpevněné plochy a venkovní schody. Na východ od chaty stojí samostatná dřevěná kůlna o zastavěné ploše 6,20m2.

Rekreační chata č. ev. 15 na pozemku parc. č. 44 je zděná nepodsklepená přízemní stavba se sedlovou střechou s částečně účelově využitým podkrovím.

Postavena v roce 1976, je průběžně udržovaná v dobrém stavu. V 1. NP je vstupní veranda, pokoj i kuchyňka se schody do podkroví, koupelna s WC a sklad se samostatným vstupem. V podkroví je ložnice s přístupem na balkon.

Základy jsou betonové prokládané kamenem, zdivo cihelné, strop dřevěný. Krov je dřevěný sedlový, střecha je kryta eternitovými šablonami, klempířské konstrukce jsou úplné z pozink. plechu. Schodiště dřevěné. Omítky štukové. Podlahy v pokoji a podkroví mají krytinu z PVC, v kuchyňském koutě a koupelně je keramická dlažba, na verandě a ve skladu je betonová podlaha.

Okna jsou dřevěná jednoduchá s okenicemi, v koupelně jsou luxfery. Vstupní dveře jsou palubkové, vnitřní, plné, hladké. Koupelna má obezděnou smaltovanou vanu s keramickým obkladem, umyvadlo, WC s horní nádržkou. Kuchyňský kout má sporák na uhlí, ohřev vody el.bojlerem v koupelně.Zastavěná plocha 47,91m2, celková výměra pozemků 744m2. CENA: 980 000Kč. Nabídka je určena pouze koncovému zákazníkovi. Vážného zájemce vezmeme na prohlídku spolu s majitelem, který ho provede a odpoví na otázky.

RK, prosím, nevolat. Preferuji kontakt mailem

Inzerent:Petr Melichar
Telefon:606 787 565
Odpovědět na inzerát

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

14176774

Počet zhlédnutí:

131 201x

Zhlédnutí detailu:

784x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 752 inzerátů