Chata 20m2 s vlastním pozemkem 320m2 v Ov

ObecVotice
Povaha inzerátuprodej
Druh domudvougenerační chata, rekr. objekt
Dispozice domujiné dispozice
Podlahová plocha20 m²)
Velikost parcely320 m²)
Materiál budovydřevostavba
Stav nemovitostivelmi dobrý
Vybavenost domunezařízeno
Rok kolaudace2016
Druh umístěníklidná část obce
Poloha domusamostatný
Počet podlaží1
Novostavbaano
Internetověřit dostupnost internetu

Upozornění pro realitní kanceláře: Tento inzerent si výslovně nepřeje být kontaktován zprostředkovateli. Respektujte prosím jeho rozhodnutí a kontaktujte ho pouze pokud jste koncoví zájemci!

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

Cena:

310 000 Kč

Popis: Pozemek je situován v oblíbené rekreační lokalitě. Stavební parcela má výměru 320 m2, je určena k výstavbě rekreačního objektu. Kupující získá v ceně pozemku novou, dřevěnou chatu o velikosti 20 m2. Pozemek je oplocený, mírně svažitý, má tvar obdélníku, je přístupný ze zpevněné komunikace. Na pozemku jsou ovocné stromy a keře a také okrasné dřeviny. IS: vodovod, elektřina 230 V. Lokalita: Amerika je částí města Votice, leží 55 km jižně od Prahy, do Benešova je to pak 18 km. Asi 200 m od pozemku je restaurace, Lidl je vzdálen 1 km. Veškerá občanská vybavenost je ve Voticích.

Tento inzerát byl inzerentem pozastaven, což znamená, že v tuto chvíli ho není možné kontaktovat. Zpravidla to značí, že má vážného zájemce o své zboží nebo je jeho zboží v tuto chvíli nedostupné. Je dost možné, že inzerát ještě obnoví, takže může být rozumné si tuto stránku přidat do oblíbených a čas od času ji zkontrolovat.

Oblast inzerce:

Benešov

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

12962200

Počet zhlédnutí:

241 174x

Zhlédnutí detailu:

2 292x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 014 725 inzerátů